صفحه اصلی درباره ما خدمات طراحی و اجرا خدمات پس از فروش پروژه ها لیست قیمت تماس با ما گالری همکاری با ما
صفحه اصلی

شرکت بنیز تجهیز

  
شركت بنيز تجهيز با بيش از يكدهه تجربه در صنعت آب و تامين تجهيزات بخش آب در صنايع نفت و گاز پتروشيمي و نيروگاهها و صنايع سنگين، با بهره گيرياز دانش و تجربه كسب شده در اين بخش و پشتوانه دو دهه مديران اين شركت در صنعت آبياري كشور، با طراحي و اجراي هزاران هكتار پروژه در استانهاي مختلف اكنون باهمكاري مستمر و ارتباط فني با نزديك به 15 شركت معتبر جهاني و ارتباط مستقيم بامراكز علمي ايران در بهره گيري از دانش روز جهاني مي تواند پاسخگوي نياز بخش بزرگي از كشور در طراحي، تامين تجهيزات و اجراي پروژه هاي آبياري بصورت EPC  باشد.

بنیز تجهیز با تجربیات گسترده و بعنوان نماینده معتبرترین شرکت های بین المللی در زمینه سیستم های نوین آبیاری و با دارا بودن بالاترین استانداردهای جهانی، قادر به تامین بخش بزرگی از نیاز بخش کشاورزی و فضای سبز به سیستم های آبیاری است.

بنیز تجهیز بعنوان تامین کننده تجهیزاتی مانند فیلتر و سیستم فیلتراسیون،شیر و شیر كنترلی، قطره چکان، لوله قطره چکاندار، نـوار آبیــاری، دستگاه هواشنـاسـی کشاورزی، اتومــاسیون، ماشین های آبیاری تمام مکانیزه توانسته گام های ارزشمندی را جهت بهینه سازی مصرف آب در بخش کشاورزی بعنوان بزرگترین مصرف کننده آب، دارد.

بنیز تجهیز با در نظر گرفتن مسائل کیفی، مجموعه ای را ایجاد نموده است تا مهندسان مشاور، طراحان، مجریان و کشاورزان محترم بتوانند به راحتی و با اطمینان خاطر تجهیزات مورد نیاز خود را از بهترین های جهانی انتخاب و در پروژه های خود بکار گیرند. 
در راستای دستیابی که راندمان بالای تولید محصولات کشاورزی امروزه توجه به تغذیه گیاهی بعنوان بخش جدایی ناپذیر از آبیاری مطرح است. 
 رزومه

بنیز تجهیز در راستای تکمیل خدمات خود توانسته با استفاده از دانش فنی شرکت های معتبر اروپایی و کارشناسان خبره داخلی به تولید کودهای ماکرو و میکرو با قابلیت استفاده در سیستم های آبیاری (کود آبیاری) و محلول پاشی بپردازد. کودهای تولیدی بنیز تجهیز پس از آزمایش طی چند سال در باغات و محصولات زراعی و انطباق بر شرایط آب و خاک ایران فرموله شده و از بالاترین راندمان بهره می برد.

بنیزتجهیز شامل واحدهای زیر می باشد
-
بازرگانی و فروش
-
طراحی
-
اجرا
-
خدمات پس از فروش
-
 تغذیه گیاهی بنیز تجهیز

  • مزرعه الگویی شرکت بنیز تجهیز (صفائی...
  • مزرعه الگویی شرکت بنیز تجهیز (صفائی...
  • مزرعه الگویی شرکت بنیز تجهیز (صفائی...
  • انجام پروژه های الگویی آبیاری زیرسط...
اخبار سایت
جدول برگزاری نمایشگاه های سال 1393 - 1393/8/7


قبل از اينکه توليد کننده پرايد باشيم ؛ توليد کننده پسته و زعفران بوديم - 1393/8/7

درخواست ما از مسئولان، تامين کود، نهاده‌ها و سم و بذر نيست بلکه خواسته ما ارتقاء بخش کشاورزي به جايگاه اصلي خودش است. ما بهترين توليدکنندگان محصولات در سطح دنيا هستيم. قبل از اينکه توليد کننده پرايد باشيم و به آن بنازيم توليد کننده پسته و زعفران بوده‌ايم که هنوز در دنيا قابل رقابت نيست.


هفتمین نمایشگاه ملی تخصصی تکنولوژی زیرساخت های کشاورزی استان البرز - 1393/7/27

نمایشگاه ملی تخصصی تکنولوژی زیرساخت های کشاورزی استان البرز با حضور و بازدید آقای مهندس سجادی معاونت محترم آب و خاک وزارت کشاورزی و آقای مهندس کشاورز معاونت محترم زراعت و سایر مقامات وزرات کشاورزی افتتاح گردید و تمامی فعالان در این زمینه با ارائه محصولات و دستاوردهای نوین به تبادل اطلاعات پرداختند.


درآمد کشاورزی از سیگار فروشی کمتر شده است! - 1393/7/19

چه امكاناتي به كشاورز داده ايم كه انتظار به روز شدن از او داريم؟! كشاورزان حتي در امرار و معاش روزانه خود مانده اند چه برسد كه بخواهند سرمايه گذاري هم كنند! / متاسفانه سن كشاورزي روز به روز در حال زياد شدن است و بر اساس آمارها، ميانگين سن كشاورزي به 50 سال رسيده است.


نمایشگاه کشاورزی استان گلستان - 1393/7/17

نمایشگاه کشاورزی استان گلستان در تاریخ 8 لغایت 11 مهر ماه سال جاری با حضور شرکت های فعال در این زمینه برگزار گردید.

جستجو
مقالات تخصصی
سنتر پیوت های مجهز به پنل خورشیدی

آبیاری درختان انگور

ساختار اسید آمینه و نقش آن در گیاهان و اثر آن در کودهای NPK

فواید اسید هیومیک در عملکرد گندم

زود بازده شدن توت فرنگی با استفاده از کود مگاهومات و لیکوفوس
شرکاء بنیز تجهیز

صفحه اصلی | درباره ما | خدمات طراحی و اجرا | تجهیزات کشاورزی | خدمات پس از فروش | پروژه های کشاورزی | لیست قیمت | تماس با بنیز تجهیز | نقشه سایت | سایت های مرتبط
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط کاسپید