صفحه اصلی درباره ما خدمات طراحی و اجرا خدمات پس از فروش پروژه ها لیست قیمت تماس با ما گالری همکاری با ما
صفحه اصلی

شرکت بنیز تجهیز

  
شركت بنيز تجهيز با بيش از يكدهه تجربه در صنعت آب و تامين تجهيزات بخش آب در صنايع نفت و گاز پتروشيمي و نيروگاهها و صنايع سنگين، با بهره گيرياز دانش و تجربه كسب شده در اين بخش و پشتوانه دو دهه مديران اين شركت در صنعت آبياري كشور، با طراحي و اجراي هزاران هكتار پروژه در استانهاي مختلف اكنون باهمكاري مستمر و ارتباط فني با نزديك به 15 شركت معتبر جهاني و ارتباط مستقيم بامراكز علمي ايران در بهره گيري از دانش روز جهاني مي تواند پاسخگوي نياز بخش بزرگي از كشور در طراحي، تامين تجهيزات و اجراي پروژه هاي آبياري بصورت EPC  باشد.

بنیز تجهیز با تجربیات گسترده و بعنوان نماینده معتبرترین شرکت های بین المللی در زمینه سیستم های نوین آبیاری و با دارا بودن بالاترین استانداردهای جهانی، قادر به تامین بخش بزرگی از نیاز بخش کشاورزی و فضای سبز به سیستم های آبیاری است.

بنیز تجهیز بعنوان تامین کننده تجهیزاتی مانند فیلتر و سیستم فیلتراسیون،شیر و شیر كنترلی، قطره چکان، لوله قطره چکاندار، نـوار آبیــاری، دستگاه هواشنـاسـی کشاورزی، اتومــاسیون، ماشین های آبیاری تمام مکانیزه توانسته گام های ارزشمندی را جهت بهینه سازی مصرف آب در بخش کشاورزی بعنوان بزرگترین مصرف کننده آب، بردارد.

بنیز تجهیز با در نظر گرفتن مسائل کیفی، مجموعه ای را ایجاد نموده است تا مهندسان مشاور، طراحان، مجریان و کشاورزان محترم بتوانند به راحتی و با اطمینان خاطر تجهیزات مورد نیاز خود را از بهترین های جهانی انتخاب و در پروژه های خود بکار گیرند. 
در راستای دستیابی که راندمان بالای تولید محصولات کشاورزی امروزه توجه به تغذیه گیاهی بعنوان بخش جدایی ناپذیر از آبیاری مطرح است. 
 رزومه

بنیز تجهیز در راستای تکمیل خدمات خود توانسته با استفاده از دانش فنی شرکت های معتبر اروپایی و کارشناسان خبره داخلی به تولید کودهای ماکرو و میکرو با قابلیت استفاده در سیستم های آبیاری (کود آبیاری) و محلول پاشی بپردازد. کودهای تولیدی بنیز تجهیز پس از آزمایش طی چند سال در باغات و محصولات زراعی و انطباق بر شرایط آب و خاک ایران فرموله شده و از بالاترین راندمان بهره می برد.

بنیزتجهیز شامل واحدهای زیر می باشد
-
بازرگانی و فروش
-
طراحی
-
اجرا
-
خدمات پس از فروش
-
 تغذیه گیاهی بنیز تجهیز

  • مزرعه الگویی شرکت بنیز تجهیز (صفائی...
  • مزرعه الگویی شرکت بنیز تجهیز (صفائی...
  • مزرعه الگویی شرکت بنیز تجهیز (صفائی...
  • انجام پروژه های الگویی آبیاری زیرسط...
اخبار سایت
هر مزرعه باید یک مهندس کشاورزی داشته باشد - 1393/12/9

معاون اول رييس جمهوري در آيين روز مهندسي که براي نخستين بار طي سال هاي برگزاري اين مراسم، مهندسان بخش کشاورزي از ارج و قرب مناسب و آبرومندي برخوردار شده بودند؛ با بيان مطلب فوق به توجه ويژه دولت تدبير و اميد در زمينه کشاورزي به رغم تنگناهاي بودجه اي اشاره کرد و افزود: قوه مجريه در زمينه کشاورزي اهميت و نقش ويژه اي قائل است و اين به سبب اقتصاد کشور و اهتمام به امنيت قضايي است.


نوارهای آبیاری جدید سانستریم ترکیه پلاک ممتد - 1393/12/5


دهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی و سومین نمایشگاه تخصصی سیستم های نوین آبیاری مشهد - 1393/12/5

دهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی و سومین نمایشگاه تخصصی سیستم های نوین آبیاری از 28 بهمن ماه لغایت 1 اسفند ماه در مشهد برگزار گردید که به جرأت می توان آن را یکی از بهترین و قوی ترین نمایشگاه های برگزار شده در سال جاری در زمینه کشاورزی دانست


انتصاب در جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی - 1393/12/3

انتصاب مهندس محمدرضا بیرجندی به سمت " ریاست مركز تحقیقات كشاورزی و منابع طبیعی و سرپرست مركز آموزش جهاد كشاورزی استان خراسان جنوبی


بازدید کشاورزان سمنان از مزرعه الگویی دشت صفائیه - 1393/11/20

در تاریخ 17/11/93 جهت آشنایی باغداران استان سمنان با روشهای نوین مدیریت منابع آب، با همکاری انجمن پسته، جمعی از باغداران استان را جهت بازدید از مزرعه الگویی شرکت بنیز تجهیز در دشت صفائیه با مساحتی حدود 100 هکتار که عمده سطح زیر کشت این مزرعه، درختان پسته است و با روش آبیاری زیر سطحی و تجهیزات دیگری که این شرکت ارائه می دهد تجهیز شده است دعوت بعمل آمد.

جستجو
مقالات تخصصی
سنتر پیوت های مجهز به پنل خورشیدی

آبیاری درختان انگور

ساختار اسید آمینه و نقش آن در گیاهان و اثر آن در کودهای NPK

فواید اسید هیومیک در عملکرد گندم

زود بازده شدن توت فرنگی با استفاده از کود مگاهومات و لیکوفوس
شرکاء بنیز تجهیز

صفحه اصلی | درباره ما | خدمات طراحی و اجرا | تجهیزات کشاورزی | خدمات پس از فروش | پروژه های کشاورزی | لیست قیمت | تماس با بنیز تجهیز | نقشه سایت | سایت های مرتبط
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط کاسپید