صفحه اصلی درباره ما خدمات طراحی و اجرا خدمات پس از فروش پروژه ها لیست قیمت تماس با ما گالری همکاری با ما
صفحه اصلی

شرکت بنیز تجهیز

  
شركت بنيز تجهيز با بيش از يكدهه تجربه در صنعت آب و تامين تجهيزات بخش آب در صنايع نفت و گاز پتروشيمي و نيروگاهها و صنايع سنگين، با بهره گيرياز دانش و تجربه كسب شده در اين بخش و پشتوانه دو دهه مديران اين شركت در صنعت آبياري كشور، با طراحي و اجراي هزاران هكتار پروژه در استانهاي مختلف اكنون باهمكاري مستمر و ارتباط فني با نزديك به 15 شركت معتبر جهاني و ارتباط مستقيم بامراكز علمي ايران در بهره گيري از دانش روز جهاني مي تواند پاسخگوي نياز بخش بزرگي از كشور در طراحي، تامين تجهيزات و اجراي پروژه هاي آبياري بصورت EPC  باشد.

بنیز تجهیز با تجربیات گسترده و بعنوان نماینده معتبرترین شرکت های بین المللی در زمینه سیستم های نوین آبیاری و با دارا بودن بالاترین استانداردهای جهانی، قادر به تامین بخش بزرگی از نیاز بخش کشاورزی و فضای سبز به سیستم های آبیاری است.

بنیز تجهیز بعنوان تامین کننده تجهیزاتی مانند فیلتر و سیستم فیلتراسیون،شیر و شیر كنترلی، قطره چکان، لوله قطره چکاندار، نـوار آبیــاری، دستگاه هواشنـاسـی کشاورزی، اتومــاسیون، ماشین های آبیاری تمام مکانیزه توانسته گام های ارزشمندی را جهت بهینه سازی مصرف آب در بخش کشاورزی بعنوان بزرگترین مصرف کننده آب، بردارد.

بنیز تجهیز با در نظر گرفتن مسائل کیفی، مجموعه ای را ایجاد نموده است تا مهندسان مشاور، طراحان، مجریان و کشاورزان محترم بتوانند به راحتی و با اطمینان خاطر تجهیزات مورد نیاز خود را از بهترین های جهانی انتخاب و در پروژه های خود بکار گیرند. 
در راستای دستیابی که راندمان بالای تولید محصولات کشاورزی امروزه توجه به تغذیه گیاهی بعنوان بخش جدایی ناپذیر از آبیاری مطرح است. 
 رزومه

بنیز تجهیز در راستای تکمیل خدمات خود توانسته با استفاده از دانش فنی شرکت های معتبر اروپایی و کارشناسان خبره داخلی به تولید کودهای ماکرو و میکرو با قابلیت استفاده در سیستم های آبیاری (کود آبیاری) و محلول پاشی بپردازد. کودهای تولیدی بنیز تجهیز پس از آزمایش طی چند سال در باغات و محصولات زراعی و انطباق بر شرایط آب و خاک ایران فرموله شده و از بالاترین راندمان بهره می برد.

بنیزتجهیز شامل واحدهای زیر می باشد
-
بازرگانی و فروش
-
طراحی
-
اجرا
-
خدمات پس از فروش
-
 تغذیه گیاهی بنیز تجهیز

  • مزرعه الگویی شرکت بنیز تجهیز (صفائی...
اخبار سایت
یازدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی، ماشین آلات، سم و کود و نهاده های آبیاری شیراز-1394 - 1394/2/7

یازدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی، ماشین آلات، سم و کود و نهاده های آبیاری از تاریخ 01/02/1394 لغایت 04/02/1394 از ساعت 15:00 الی 21:00 در استان فارس شهر شیراز و با حضور مدیران جهاد کشاورزی استان و معاون محترم وزیر جهاد کشاورزی در امور مکانیزاسیون کشاورزی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس واقع در شهرک گلستان برگزار گردید.


562 شهرک کشاورزی ایران ساماندهی می شوند - 1394/2/2

بیرجند - ایرنا - مشاور وزیر جهاد کشاورزی و عضو هیات مدیره شرکت شهرک های کشاورزی ایران گفت: با توجه به تاکیداتی که در ماده 194 برنامه پنجم توسعه شده، 562 شهرک کشاورزی تا پایان امسال ساماندهی می شوند.


شبکه آبیاری و زهکشی دویرج دهلران در ایلام بهره برداری شد - 1394/2/1

ایلام - ایرنا - شبکه اصلی آبیاری، زهکشی و ترمیم سد انحرافی دویرج در شهرستان دهلران با حضور معاون اول رییس جمهوری به بهره برداری رسید.


سطح باغ های کشور به دو میلیون و 300 هزار هکتار رسید - 1394/1/29

معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: با حمایت از باغداران و اجرای طرح های توسعه ای در سال های اخیر ، سطح باغ ها در کشور به دو میلیون و 300 هزار هکتار رسیده است.


ارتقای کیفی مکانیزاسیون کشاورزی در پی بیانیه سوئیس - 1394/1/22

رئیس مرکز مکانیزاسیون وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه 10 درصد قطعات و ماشین آلات خاص بخش کشاورزی از طریق واردات تامین می شود، گفت: به طور قطع بیانیه سوئیس در افزایش همکاری های کشورهای اروپایی و ارتقای کیفی مکانیزاسیون بخش کشاورزی کشور تاثیر بسزایی خواهد داشت.

جستجو
مقالات تخصصی
سنتر پیوت های مجهز به پنل خورشیدی

آبیاری درختان انگور

ساختار اسید آمینه و نقش آن در گیاهان و اثر آن در کودهای NPK

فواید اسید هیومیک در عملکرد گندم

زود بازده شدن توت فرنگی با استفاده از کود مگاهومات و لیکوفوس
شرکاء بنیز تجهیز

صفحه اصلی | درباره ما | خدمات طراحی و اجرا | تجهیزات کشاورزی | خدمات پس از فروش | پروژه های کشاورزی | لیست قیمت | تماس با بنیز تجهیز | نقشه سایت | سایت های مرتبط
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط کاسپید