صفحه اصلی درباره ما خدمات طراحی و اجرا خدمات پس از فروش پروژه ها لیست قیمت تماس با ما گالری همکاری با ما
صفحه اصلی

شرکت بنیز تجهیز

 

شركت بنيز تجهيز
با بيش از يكدهه تجربه در صنعت آب و تامين تجهيزات بخش آب در صنايع نفت و گاز پتروشيمي و نيروگاهها و صنايع سنگين، با بهره گيرياز دانش و تجربه كسب شده در اين بخش و پشتوانه دو دهه مديران اين شركت در صنعت آبياري كشور، با طراحي و اجراي هزاران هكتار پروژه در استانهاي مختلف اكنون باهمكاري مستمر و ارتباط فني با نزديك به 15 شركت معتبر جهاني و ارتباط مستقيم بامراكز علمي ايران در بهره گيري از دانش روز جهاني مي تواند پاسخگوي نياز بخش بزرگي از كشور در طراحي، تامين تجهيزات و اجراي پروژه هاي آبياري بصورت EPC  باشد.

بنیز تجهیز با تجربیات گسترده و بعنوان نماینده معتبرترین شرکت های بین المللی در زمینه سیستم های نوین آبیاری و با دارا بودن بالاترین استانداردهای جهانی، قادر به تامین بخش بزرگی از نیاز بخش کشاورزی و فضای سبز به سیستم های آبیاری است.

بنیز تجهیز بعنوان تامین کننده تجهیزاتی مانند فیلتر و سیستم فیلتراسیون،شیر و شیر كنترلی، قطره چکان، لوله قطره چکاندار، نـوار آبیــاری، دستگاه هواشنـاسـی کشاورزی، اتومــاسیون، ماشین های آبیاری تمام مکانیزه توانسته گام های ارزشمندی را جهت بهینه سازی مصرف آب در بخش کشاورزی بعنوان بزرگترین مصرف کننده آب، بردارد.

بنیز تجهیز با در نظر گرفتن مسائل کیفی، مجموعه ای را ایجاد نموده است تا مهندسان مشاور، طراحان، مجریان و کشاورزان محترم بتوانند به راحتی و با اطمینان خاطر تجهیزات مورد نیاز خود را از بهترین های جهانی انتخاب و در پروژه های خود بکار گیرند. 
در راستای دستیابی که راندمان بالای تولید محصولات کشاورزی امروزه توجه به تغذیه گیاهی بعنوان بخش جدایی ناپذیر از آبیاری مطرح است. 
 رزومه

بنیز تجهیز در راستای تکمیل خدمات خود توانسته با استفاده از دانش فنی شرکت های معتبر اروپایی و کارشناسان خبره داخلی به تولید کودهای ماکرو و میکرو با قابلیت استفاده در سیستم های آبیاری (کود آبیاری) و محلول پاشی بپردازد. کودهای تولیدی بنیز تجهیز پس از آزمایش طی چند سال در باغات و محصولات زراعی و انطباق بر شرایط آب و خاک ایران فرموله شده و از بالاترین راندمان بهره می برد.

بنیزتجهیز شامل واحدهای زیر می باشد
-
بازرگانی و فروش
-
طراحی
-
اجرا
-
خدمات پس از فروش
-
 تغذیه گیاهی بنیز تجهیز

  • پروژه های بنیز تجهیز
اخبار سایت
مراسم افتتاحیه پروژه آبیاری قطره ای زیرسطحی شرکت بنیز تجهیز در باغ پسته مزرعه جوان - 1394/6/5

مراسم افتتاح 120 هکتار آبیاری قطره ای زیر سطحی باغ پسته در دامغان (مزرعه جوان) با حضور آقای دکتر وکیلی استاندار محترم استان سمنان و آقای مهندس میرعماد ریاست محترم سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان و سایر مسئولین شهرستان دامغان در روز سه شنبه 03/06/94 همزمان با هفته دولت برگزار گردید.


اولین سمینار آموزشی روش های نوین آبیاری تحت فشار در اراک - 1394/6/3

اولین سمینار آموزشی سیستم های نوین آبیاری تحت فشار در شهر اراک با مشارکت شرکت تعاونی هفتاد قله و شرکت بنیز تجهیز برگزار گردید.


تجهیز سالانه 400هزار هکتار از اراضی کشور به سیستم آبیاری تحت فشار - 1394/6/2

معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی گفت: با اختصاص 30 هزار میلیارد ریال اعتبار، امکان تجهیز سالانه 400 هزار هکتار از اراضی کشور به سیستم آبیاری تحت فشار وجود دارد.


بازدید گروهی از کشاورزان و مسئولین آب و خاک استان قم پیرو بازدید وزیر کشاورزی از مزرعه الگویی یونجه زیرسطحی - 1394/6/1

بازدید گروهی از مسئولین آب و خاک جهاد کشاورزی قم و کشاورزان از مزرعه یونجه زیر سطحی بوئین زهرا


‌بازدید وزیر محترم کشاورزی و هیأت همراه از طرح آبیاری قطره ای زیرسطحی در کشت یونجه - 1394/5/21

وزیز محترم کشاورزی و هیأت همراه در روز 15/05/94 از پروژه اجرا شده آبیاری زیر سطحی گیاه یونجه در بوئین زهرا بازدید و بر ضرورت توسعه و ترویج این روش آبیاری تأکید نمودند.

جستجو
مقالات تخصصی
آبیاری قطره ای زیرسطحی برای گیاه ذرت

نکاتی درباره آبیاری قطره ایی زیر سطحی

دستور العمل استفاده از ونتوری

روش نمونه برداری از خاک و برگ

سنتر پیوت های مجهز به پنل خورشیدی
شرکاء بنیز تجهیز

صفحه اصلی | درباره ما | خدمات طراحی و اجرا | تجهیزات کشاورزی | خدمات پس از فروش | پروژه های کشاورزی | لیست قیمت | تماس با بنیز تجهیز | نقشه سایت | سایت های مرتبط
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط کاسپید