صفحه اصلی درباره ما خدمات طراحی و اجرا خدمات پس از فروش پروژه ها لیست قیمت تماس با ما گالری همکاری با ما
صفحه اصلی

شرکت بنیز تجهیز

  
شركت بنيز تجهيز با بيش از يكدهه تجربه در صنعت آب و تامين تجهيزات بخش آب در صنايع نفت و گاز پتروشيمي و نيروگاهها و صنايع سنگين، با بهره گيرياز دانش و تجربه كسب شده در اين بخش و پشتوانه دو دهه مديران اين شركت در صنعت آبياري كشور، با طراحي و اجراي هزاران هكتار پروژه در استانهاي مختلف اكنون باهمكاري مستمر و ارتباط فني با نزديك به 15 شركت معتبر جهاني و ارتباط مستقيم بامراكز علمي ايران در بهره گيري از دانش روز جهاني مي تواند پاسخگوي نياز بخش بزرگي از كشور در طراحي، تامين تجهيزات و اجراي پروژه هاي آبياري بصورت EPC  باشد.

بنیز تجهیز با تجربیات گسترده و بعنوان نماینده معتبرترین شرکت های بین المللی در زمینه سیستم های نوین آبیاری و با دارا بودن بالاترین استانداردهای جهانی، قادر به تامین بخش بزرگی از نیاز بخش کشاورزی و فضای سبز به سیستم های آبیاری است.

بنیز تجهیز بعنوان تامین کننده تجهیزاتی مانند فیلتر و سیستم فیلتراسیون،شیر و شیر كنترلی، قطره چکان، لوله قطره چکاندار، نـوار آبیــاری، دستگاه هواشنـاسـی کشاورزی، اتومــاسیون، ماشین های آبیاری تمام مکانیزه توانسته گام های ارزشمندی را جهت بهینه سازی مصرف آب در بخش کشاورزی بعنوان بزرگترین مصرف کننده آب، بردارد.

بنیز تجهیز با در نظر گرفتن مسائل کیفی، مجموعه ای را ایجاد نموده است تا مهندسان مشاور، طراحان، مجریان و کشاورزان محترم بتوانند به راحتی و با اطمینان خاطر تجهیزات مورد نیاز خود را از بهترین های جهانی انتخاب و در پروژه های خود بکار گیرند. 
در راستای دستیابی که راندمان بالای تولید محصولات کشاورزی امروزه توجه به تغذیه گیاهی بعنوان بخش جدایی ناپذیر از آبیاری مطرح است. 
 رزومه

بنیز تجهیز در راستای تکمیل خدمات خود توانسته با استفاده از دانش فنی شرکت های معتبر اروپایی و کارشناسان خبره داخلی به تولید کودهای ماکرو و میکرو با قابلیت استفاده در سیستم های آبیاری (کود آبیاری) و محلول پاشی بپردازد. کودهای تولیدی بنیز تجهیز پس از آزمایش طی چند سال در باغات و محصولات زراعی و انطباق بر شرایط آب و خاک ایران فرموله شده و از بالاترین راندمان بهره می برد.

بنیزتجهیز شامل واحدهای زیر می باشد
-
بازرگانی و فروش
-
طراحی
-
اجرا
-
خدمات پس از فروش
-
 تغذیه گیاهی بنیز تجهیز

  • مزرعه الگویی شرکت بنیز تجهیز (صفائی...
اخبار سایت
الگوي کشت بايد عوض شود / راهي جز صرفه جويي در آب نداريم / دولت از طرح آبياري مدرن حمايت مي کند - 1394/3/10

دهقان نيوز / ما بايد الگوي کشت و آبياري را عوض کنيم تا حداکثر محصول با حداقل مصرف آب به دست آوريم. در غير اين صورت در توليد محصولات کشاورزي نمي‌توانيم خودکفا باشيم. براي تأمين محصولات کشاورزي مورد نياز کشورمان راهي جز صرفه‌جويي در مصرف آب نداريم.


اعتراض وزیر کشاورزی به درخواست افزایش قیمت کود شیمیایی - 1394/3/10

با توجه به این‌که بیش از دو ماه است که پتروشیمی‌ها به بهانه افزایش قیمت، کود شیمیایی مورد نیاز کشاورزان را نمی‌دهند، کشت بهاره محصولات کشاورزی به خطر افتاده و وزیر جهاد کشاورزی به دولت اعتراض کرده است.


همايشي که براي شوري آب کارون و سد گتوند انجام داده بودند به بزن بزن خاتمه يافت ! - 1394/3/6

از واکنش کشاورزان تا اعتراض منتقدين ! دهقان نيوز / مشاجره عوامل آب و نيرو با برگزار کننده همايش موجب اعتراض منتقدين شد و جانبداري معاون اجرايي سد گتوند از معاون شرکت آب نيرو واکنش عده اي از کشاورزان که در سالن حضور داشتند را در پي داشت.


رئیس مرکز قائم مقام وزیر جهادکشاورزی در امور بازرگانی منصوب شد - 1394/3/3

تهران - ایرنا - طی حکمی از سوی وزیر جهادکشاورزی، علی اکبر مهرفرد به سمت قائم مقام وزیر در امور بازرگانی منصوب شد.


خط اعتباری 10هزار میلیارد ریالی برای حمایت از بخش کشاورزی اختصاص یافت - 1394/2/31

تبریز - ایرنا - وزیر جهاد کشاورزی گفت: امسال خط اعتباری 10هزار میلیارد ریالی برای حمایت از بخش کشاورزی اختصاص داده شده است.

جستجو
مقالات تخصصی
سنتر پیوت های مجهز به پنل خورشیدی

آبیاری درختان انگور

ساختار اسید آمینه و نقش آن در گیاهان و اثر آن در کودهای NPK

فواید اسید هیومیک در عملکرد گندم

زود بازده شدن توت فرنگی با استفاده از کود مگاهومات و لیکوفوس
شرکاء بنیز تجهیز

صفحه اصلی | درباره ما | خدمات طراحی و اجرا | تجهیزات کشاورزی | خدمات پس از فروش | پروژه های کشاورزی | لیست قیمت | تماس با بنیز تجهیز | نقشه سایت | سایت های مرتبط
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط کاسپید