صفحه اصلی درباره ما خدمات طراحی و اجرا خدمات پس از فروش پروژه ها لیست قیمت تماس با ما گالری همکاری با ما
صفحه اصلی

شرکت بنیز تجهیز

 

شركت بنيز تجهيز
با بيش از يكدهه تجربه در صنعت آب و تامين تجهيزات بخش آب در صنايع نفت و گاز پتروشيمي و نيروگاهها و صنايع سنگين، با بهره گيرياز دانش و تجربه كسب شده در اين بخش و پشتوانه دو دهه مديران اين شركت در صنعت آبياري كشور، با طراحي و اجراي هزاران هكتار پروژه در استانهاي مختلف اكنون باهمكاري مستمر و ارتباط فني با نزديك به 15 شركت معتبر جهاني و ارتباط مستقيم بامراكز علمي ايران در بهره گيري از دانش روز جهاني مي تواند پاسخگوي نياز بخش بزرگي از كشور در طراحي، تامين تجهيزات و اجراي پروژه هاي آبياري بصورت EPC  باشد.

بنیز تجهیز با تجربیات گسترده و بعنوان نماینده معتبرترین شرکت های بین المللی در زمینه سیستم های نوین آبیاری و با دارا بودن بالاترین استانداردهای جهانی، قادر به تامین بخش بزرگی از نیاز بخش کشاورزی و فضای سبز به سیستم های آبیاری است.

بنیز تجهیز بعنوان تامین کننده تجهیزاتی مانند فیلتر و سیستم فیلتراسیون،شیر و شیر كنترلی، قطره چکان، لوله قطره چکاندار، نـوار آبیــاری، دستگاه هواشنـاسـی کشاورزی، اتومــاسیون، ماشین های آبیاری تمام مکانیزه توانسته گام های ارزشمندی را جهت بهینه سازی مصرف آب در بخش کشاورزی بعنوان بزرگترین مصرف کننده آب، بردارد.

بنیز تجهیز با در نظر گرفتن مسائل کیفی، مجموعه ای را ایجاد نموده است تا مهندسان مشاور، طراحان، مجریان و کشاورزان محترم بتوانند به راحتی و با اطمینان خاطر تجهیزات مورد نیاز خود را از بهترین های جهانی انتخاب و در پروژه های خود بکار گیرند. 
در راستای دستیابی که راندمان بالای تولید محصولات کشاورزی امروزه توجه به تغذیه گیاهی بعنوان بخش جدایی ناپذیر از آبیاری مطرح است. 
 رزومه

بنیز تجهیز در راستای تکمیل خدمات خود توانسته با استفاده از دانش فنی شرکت های معتبر اروپایی و کارشناسان خبره داخلی به تولید کودهای ماکرو و میکرو با قابلیت استفاده در سیستم های آبیاری (کود آبیاری) و محلول پاشی بپردازد. کودهای تولیدی بنیز تجهیز پس از آزمایش طی چند سال در باغات و محصولات زراعی و انطباق بر شرایط آب و خاک ایران فرموله شده و از بالاترین راندمان بهره می برد.

بنیزتجهیز شامل واحدهای زیر می باشد
-
بازرگانی و فروش
-
طراحی
-
اجرا
-
خدمات پس از فروش
-
 تغذیه گیاهی بنیز تجهیز

  • پروژه های بنیز تجهیز
اخبار سایت
نهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی و صنایع اراک - 1394/9/2

نهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی با موضوع دام و طیور، نهاده های کشاورزی، آبیاری و آبرسانی، آبزیان، ماشین آلات و صنایع وابسته با هدف آشنایی با آخرین دستاوردها و تجربیات نوین علمی و کاربردی در جهت ارتقاء هرچه بیشتر دانش در صنعت مربوطه و تبادل نظر و ارائه راهکار در حوزه های تخصصی مرتبط و بررسی مشکلات و معضلات فعلی صنعت مرتبط به این حوزه از جمله اهداف این نمایشگاه بود.


آبیاری قطره ای زیر سطحی درکشت های یونجه، ذرت، گندم و جو استقبال کشاورزان و وزارت جهاد کشاورزی - 1394/8/21

در راستای بهینه سازی مصرف آب و از طرفی افزایش کمی و کیفی محصول تولیدی، شرکت بنیز تجهیز مصمم شد تا با نگرشی ویژه به اجرای تکنیک های جدید برای افزایش بهره وری از منابع آب بپردازد. تکنیک هایی در آبیاری شامل سیستم های آبیاری بارانی و قطره ای در سبک های مختلف از دیر باز در کشورهای متعدد و کشور ما مورد استفاده بوده است ولی متناسب با شرایط خاص پروژه شامل؛ اقلیم، خاک، آب، گیاه و مدیریت بهره برداری، در مناطق مختلف همواره با چالش هایی مواجه هستیم و در بسیاری موارد با تفاوت قابل ملاحظه ای در بهبود راندمان آبیاری در این روش ها در قیاس با روش آبیاری سنتی (آبیاری ثقلی) مواجه نبوده ایم.


آبیاری نوین کشاورزی نیازمند رویکرد ملی - 1394/8/5

سیستم آبیاری قطره ای بر روی کشت یونجه برای اولین بار در کشور توسط شرکت بنیز تجهیز موجب کاهش مصرف آب تا یک سوم و میزان افزایش تولید تا 70 درصد گردید.


بازدید از مزرعه الگویی یونجه زیرسطحی واقع در شهرستان بوئین زهرا - 1394/7/28

پیرو بازدید وزیر محترم کشاورزی از مزرعه الگویی یونجه زیرسطحی واقع در شهرستان بوئین زهرا مورخ 15/05/94 گروهی از کشاورزان و مسئولان آب و خاک قم روز پنج شنبه 22/05/94 از مزرعه فوق بازدید کردند.


سومین نمایشگاه تخصصی کشاورزی و ماشین آلات لرستان - 1394/7/28

سومین نمایشگاه تخصصی کشاورزی از تاریخ 21/07/94 لغایت 25/07/94 در شهر خرم آباد در محل دائمی نمایشگاه های استان لرستان برگزار گردید.

جستجو
مقالات تخصصی
ارزیابی کیفیت آب در آبیاری قطره ای زیرسطحی

آبیاری قطره ای زیرسطحی برای گیاه ذرت

نکاتی درباره آبیاری قطره ایی زیر سطحی

دستور العمل استفاده از ونتوری

روش نمونه برداری از خاک و برگ
شرکاء بنیز تجهیز

صفحه اصلی | درباره ما | خدمات طراحی و اجرا | تجهیزات کشاورزی | خدمات پس از فروش | پروژه های کشاورزی | لیست قیمت | تماس با بنیز تجهیز | نقشه سایت | سایت های مرتبط
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط کاسپید