صفحه اصلی درباره ما خدمات طراحی و اجرا خدمات پس از فروش پروژه ها لیست قیمت تماس با ما گالری همکاری با ما
صفحه اصلی

شرکت بنیز تجهیز

  
شركت بنيز تجهيز با بيش از يكدهه تجربه در صنعت آب و تامين تجهيزات بخش آب در صنايع نفت و گاز پتروشيمي و نيروگاهها و صنايع سنگين، با بهره گيرياز دانش و تجربه كسب شده در اين بخش و پشتوانه دو دهه مديران اين شركت در صنعت آبياري كشور، با طراحي و اجراي هزاران هكتار پروژه در استانهاي مختلف اكنون باهمكاري مستمر و ارتباط فني با نزديك به 15 شركت معتبر جهاني و ارتباط مستقيم بامراكز علمي ايران در بهره گيري از دانش روز جهاني مي تواند پاسخگوي نياز بخش بزرگي از كشور در طراحي، تامين تجهيزات و اجراي پروژه هاي آبياري بصورت EPC  باشد.

بنیز تجهیز با تجربیات گسترده و بعنوان نماینده معتبرترین شرکت های بین المللی در زمینه سیستم های نوین آبیاری و با دارا بودن بالاترین استانداردهای جهانی، قادر به تامین بخش بزرگی از نیاز بخش کشاورزی و فضای سبز به سیستم های آبیاری است.

بنیز تجهیز بعنوان تامین کننده تجهیزاتی مانند فیلتر و سیستم فیلتراسیون،شیر و شیر كنترلی، قطره چکان، لوله قطره چکاندار، نـوار آبیــاری، دستگاه هواشنـاسـی کشاورزی، اتومــاسیون، ماشین های آبیاری تمام مکانیزه توانسته گام های ارزشمندی را جهت بهینه سازی مصرف آب در بخش کشاورزی بعنوان بزرگترین مصرف کننده آب، دارد.

بنیز تجهیز با در نظر گرفتن مسائل کیفی، مجموعه ای را ایجاد نموده است تا مهندسان مشاور، طراحان، مجریان و کشاورزان محترم بتوانند به راحتی و با اطمینان خاطر تجهیزات مورد نیاز خود را از بهترین های جهانی انتخاب و در پروژه های خود بکار گیرند. 
در راستای دستیابی که راندمان بالای تولید محصولات کشاورزی امروزه توجه به تغذیه گیاهی بعنوان بخش جدایی ناپذیر از آبیاری مطرح است. 
 رزومه

بنیز تجهیز در راستای تکمیل خدمات خود توانسته با استفاده از دانش فنی شرکت های معتبر اروپایی و کارشناسان خبره داخلی به تولید کودهای ماکرو و میکرو با قابلیت استفاده در سیستم های آبیاری (کود آبیاری) و محلول پاشی بپردازد. کودهای تولیدی بنیز تجهیز پس از آزمایش طی چند سال در باغات و محصولات زراعی و انطباق بر شرایط آب و خاک ایران فرموله شده و از بالاترین راندمان بهره می برد.

بنیزتجهیز شامل واحدهای زیر می باشد
-
بازرگانی و فروش
-
طراحی
-
اجرا
-
خدمات پس از فروش
-
 تغذیه گیاهی بنیز تجهیز

  • انجام پروژه های الگویی آبیاری زیرسط...
  • پروژه های اجرا شده
  • پروژه های در دست اجرا
  • مزرعه الگویی بنیزتجهیز مجهز به اتوم...
اخبار سایت
کشاورز کنگاوری رکورد تولید گندم آبی در کشور را شکست - 1393/4/29

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از جهاد کشاورزی کرمانشاه، علی‌اشرف منصوری اظهار داشت: یک کشاورز کنگاوری با تولید 13 تن و 300 کیلوگرم در هکتار هم‌زمان با فصل برداشت گندم در مناطق مختلف استان کرمانشاه، رکورد تولید گندم آبی در کشور را شکست.


لیست نمایشگاه های سال 1393 - 1393/4/22


حرکت از کشاورزی سنتی به سوی کشاورزی مدرن - 1393/4/22

معاون بهبود امور تولیدات گیاهی وزارت جهاد کشاورزی گفت: کشت و صنعت مغان باید محل عرضه و معرفی پدیده‌های نو و ارائه مدل های جدید در عرصه تولیدات کشاورزی باشد.


کشاورزی در اولویت آخر تأمین آب - 1393/4/17

یک عضو کمیسیون کشاورزی با اشاره به اینکه کشاورزی در اولویت سوم تامین آب قرار دارد، گفت: کشت محصولات کشاورزی باید متناسب با میزان منابع آب باشد و محصولات با نیاز آبی بالا حذف و واردات در برنامه قرار گیرد.


تأکید وزیر بر ساماندهی - 1393/4/16

وزیر جهاد کشاورزی در آیین بهره برداری طرح آبیاری قطره ای مزرعه پسته در زرندیه با اشاره به محدودیت منابع آب در کشور، خواستار مدیریت مصرف آب در بخش کشاورزی با کمک کشاورزان و بهره برداران و استفاده از روش های نوین آبیاری شد.

جستجو
مقالات تخصصی
ساختار اسید آمینه و نقش آن در گیاهان و اثر آن در کودهای NPK

فواید اسید هیومیک در عملکرد گندم

زود بازده شدن توت فرنگی با استفاده از کود مگاهومات و لیکوفوس

اثرات کمبود عناصر روی و بر در متابولیسم بوته گوجه فرنگی

تأثیر عناصر روی و بور بر دانه روغنی کلزا
شرکاء بنیز تجهیز

صفحه اصلی | درباره ما | خدمات طراحی و اجرا | تجهیزات کشاورزی | خدمات پس از فروش | پروژه های کشاورزی | لیست قیمت | تماس با بنیز تجهیز | نقشه سایت | سایت های مرتبط
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط کاسپید