صفحه اصلی درباره ما خدمات طراحی و اجرا خدمات پس از فروش پروژه ها لیست قیمت تماس با ما گالری همکاری با ما
صفحه اصلی

شرکت بنیز تجهیز

  
شركت بنيز تجهيز با بيش از يكدهه تجربه در صنعت آب و تامين تجهيزات بخش آب در صنايع نفت و گاز پتروشيمي و نيروگاهها و صنايع سنگين، با بهره گيرياز دانش و تجربه كسب شده در اين بخش و پشتوانه دو دهه مديران اين شركت در صنعت آبياري كشور، با طراحي و اجراي هزاران هكتار پروژه در استانهاي مختلف اكنون باهمكاري مستمر و ارتباط فني با نزديك به 15 شركت معتبر جهاني و ارتباط مستقيم بامراكز علمي ايران در بهره گيري از دانش روز جهاني مي تواند پاسخگوي نياز بخش بزرگي از كشور در طراحي، تامين تجهيزات و اجراي پروژه هاي آبياري بصورت EPC  باشد.

بنیز تجهیز با تجربیات گسترده و بعنوان نماینده معتبرترین شرکت های بین المللی در زمینه سیستم های نوین آبیاری و با دارا بودن بالاترین استانداردهای جهانی، قادر به تامین بخش بزرگی از نیاز بخش کشاورزی و فضای سبز به سیستم های آبیاری است.

بنیز تجهیز بعنوان تامین کننده تجهیزاتی مانند فیلتر و سیستم فیلتراسیون،شیر و شیر كنترلی، قطره چکان، لوله قطره چکاندار، نـوار آبیــاری، دستگاه هواشنـاسـی کشاورزی، اتومــاسیون، ماشین های آبیاری تمام مکانیزه توانسته گام های ارزشمندی را جهت بهینه سازی مصرف آب در بخش کشاورزی بعنوان بزرگترین مصرف کننده آب، دارد.

بنیز تجهیز با در نظر گرفتن مسائل کیفی، مجموعه ای را ایجاد نموده است تا مهندسان مشاور، طراحان، مجریان و کشاورزان محترم بتوانند به راحتی و با اطمینان خاطر تجهیزات مورد نیاز خود را از بهترین های جهانی انتخاب و در پروژه های خود بکار گیرند. 
در راستای دستیابی که راندمان بالای تولید محصولات کشاورزی امروزه توجه به تغذیه گیاهی بعنوان بخش جدایی ناپذیر از آبیاری مطرح است. 
 رزومه

بنیز تجهیز در راستای تکمیل خدمات خود توانسته با استفاده از دانش فنی شرکت های معتبر اروپایی و کارشناسان خبره داخلی به تولید کودهای ماکرو و میکرو با قابلیت استفاده در سیستم های آبیاری (کود آبیاری) و محلول پاشی بپردازد. کودهای تولیدی بنیز تجهیز پس از آزمایش طی چند سال در باغات و محصولات زراعی و انطباق بر شرایط آب و خاک ایران فرموله شده و از بالاترین راندمان بهره می برد.

بنیزتجهیز شامل واحدهای زیر می باشد
-
بازرگانی و فروش
-
طراحی
-
اجرا
-
خدمات پس از فروش
-
 تغذیه گیاهیبنیز تجهیز

آبپاش تمام دور آبپاش تمام دور
شرکت IDROMECCANICA Rossi با بیش از 50 سال تجربه بعنوان یکی از بزرگتری...
  • پروژه های اجرا شده
  • پروژه های در دست اجرا
  • مزرعه الگویی بنیزتجهیز مجهز به اتوم...
  • انجام پروژه های الگویی آبیاری زیرسط...
اخبار سایت
برگزاری سمینار علمی - ترویجی آبیاری و کود آبیاری و نمایشگاه جانبی شرکت بنیز تجهیز در قم - 1392/12/5

شرکت بنیز تجهیز با همکاری تعدادی از نمایندگان فروش نهاده های کشاورزی استان قم، سمیناری را با هدف آشنایی کشاورزان با سیستم های نوین آبیاری، بهینه سازی مصرف کودها و تکنیک مالچینگ در تاریخ 92/11/17 برگزار نمود.


یک قارچ بازار پسته ایران را خراب کرده است - 1392/11/15

جلسه وزیر کشاورزی ایران با آلمان: از نگاه کشورهای غربی و اروپایی پسته ایران به نوعی قارچ آلوده است، باید راهکاری یافت....


خشکسالی در راه است ؛ برنامه های توسعه اقتصادی را تغییر دهید - 1392/11/8

کشاورزنیوز – شعار خودکفایی در کشاورزی را باید به کلی لغو کرد، چراکه با توجه به خشکسالی ها و به پایان رسیدن منابع آب های زیرزمینی ادامه کشاورزی به شکل کنونی امکان پذیر نیست… همین الان دو کارخانه بزرگ ذوب آهن و فولاد مبارکه حجم قابل توجهی از منابع آبی منطقه را به مصرف می رسانند. به خاطر پایین آوردن قیمت تمام شده فولاد، این صنعت معمولا در دنیا در بنادر و کنار دریا احداث می گردد ولی در ایران، در مرکز کشور که بحران آب دارد، کارخانه فولاد ساخته اند!


دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی، ماشین آلات، ادوات، تجهیزات آبیاری - 1392/9/13


تولید کود بیولوژیک از خون گاو - 1392/9/10

برای نخستین بار در کشور کودی از پسماندها و خون دام‌های کشتار شده تولید شده که به دلیل گرفته شدن از ‏حیوان زنده در رده کودهای بیولوژیک قرار می گیرد.‏

جستجو
مقالات تخصصی
ساختار اسید آمینه و نقش آن در گیاهان و اثر آن در کودهای NPK

فواید اسید هیومیک در عملکرد گندم

زود بازده شدن توت فرنگی با استفاده از کود مگاهومات و لیکوفوس

اثرات کمبود عناصر روی و بر در متابولیسم بوته گوجه فرنگی

تأثیر عناصر روی و بور بر دانه روغنی کلزا
شرکاء بنیز تجهیز

صفحه اصلی | درباره ما | خدمات طراحی و اجرا | تجهیزات کشاورزی | خدمات پس از فروش | پروژه های کشاورزی | لیست قیمت | تماس با بنیز تجهیز | نقشه سایت | سایت های مرتبط
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط کاسپید