صفحه اصلی درباره ما خدمات طراحی و اجرا خدمات پس از فروش پروژه ها لیست قیمت تماس با ما گالری همکاری با ما
صفحه اصلی

شرکت بنیز تجهیز

  
شركت بنيز تجهيز با بيش از يكدهه تجربه در صنعت آب و تامين تجهيزات بخش آب در صنايع نفت و گاز پتروشيمي و نيروگاهها و صنايع سنگين، با بهره گيرياز دانش و تجربه كسب شده در اين بخش و پشتوانه دو دهه مديران اين شركت در صنعت آبياري كشور، با طراحي و اجراي هزاران هكتار پروژه در استانهاي مختلف اكنون باهمكاري مستمر و ارتباط فني با نزديك به 15 شركت معتبر جهاني و ارتباط مستقيم بامراكز علمي ايران در بهره گيري از دانش روز جهاني مي تواند پاسخگوي نياز بخش بزرگي از كشور در طراحي، تامين تجهيزات و اجراي پروژه هاي آبياري بصورت EPC  باشد.

بنیز تجهیز با تجربیات گسترده و بعنوان نماینده معتبرترین شرکت های بین المللی در زمینه سیستم های نوین آبیاری و با دارا بودن بالاترین استانداردهای جهانی، قادر به تامین بخش بزرگی از نیاز بخش کشاورزی و فضای سبز به سیستم های آبیاری است.

بنیز تجهیز بعنوان تامین کننده تجهیزاتی مانند فیلتر و سیستم فیلتراسیون،شیر و شیر كنترلی، قطره چکان، لوله قطره چکاندار، نـوار آبیــاری، دستگاه هواشنـاسـی کشاورزی، اتومــاسیون، ماشین های آبیاری تمام مکانیزه توانسته گام های ارزشمندی را جهت بهینه سازی مصرف آب در بخش کشاورزی بعنوان بزرگترین مصرف کننده آب، دارد.

بنیز تجهیز با در نظر گرفتن مسائل کیفی، مجموعه ای را ایجاد نموده است تا مهندسان مشاور، طراحان، مجریان و کشاورزان محترم بتوانند به راحتی و با اطمینان خاطر تجهیزات مورد نیاز خود را از بهترین های جهانی انتخاب و در پروژه های خود بکار گیرند. 
در راستای دستیابی که راندمان بالای تولید محصولات کشاورزی امروزه توجه به تغذیه گیاهی بعنوان بخش جدایی ناپذیر از آبیاری مطرح است. 
 رزومه

بنیز تجهیز در راستای تکمیل خدمات خود توانسته با استفاده از دانش فنی شرکت های معتبر اروپایی و کارشناسان خبره داخلی به تولید کودهای ماکرو و میکرو با قابلیت استفاده در سیستم های آبیاری (کود آبیاری) و محلول پاشی بپردازد. کودهای تولیدی بنیز تجهیز پس از آزمایش طی چند سال در باغات و محصولات زراعی و انطباق بر شرایط آب و خاک ایران فرموله شده و از بالاترین راندمان بهره می برد.

بنیزتجهیز شامل واحدهای زیر می باشد
-
بازرگانی و فروش
-
طراحی
-
اجرا
-
خدمات پس از فروش
-
 تغذیه گیاهی بنیز تجهیز

  • مزرعه الگویی شرکت بنیز تجهیز (صفائی...
  • مزرعه الگویی شرکت بنیز تجهیز (صفائی...
  • مزرعه الگویی شرکت بنیز تجهیز (صفائی...
  • انجام پروژه های الگویی آبیاری زیرسط...
اخبار سایت
از کشاورزان نمونه تقدیر می شود - 1393/10/1

با توجه به تقاضاي کشاورزان، هفتم دي بعنوان پيشنهاد ثبت روز ملي به نام کشاورز به دولت و شوراي فرهنگي ارائه شده است و اگر دولتمردان ياري کنند اين روز به نام کشاورز ثبت خواهد شد. در این روز از 64 کشاورز نمونه کشور تقدير مي شود.


نامه سرگشاده اتحادیه انجمن های کشاورزی به رئیس جمهور - 1393/9/29

کمبود تاريخي سرمايه در بخش کشاورزي ايران، حداقل در کوتاه مدت اميدي به دستيابي رشد از طريق افزايش عوامل توليد باقي نمي‌گذارد؛ لذا تنها و تنها راه خروج از دور باطلي که بخش کشاورزي ايران درگير آن است، تکيه بر افزايش بهره‌وري است.


نگاهی به چالش های تخقیقات در بخش کشاورزی - 1393/9/29

بررسي کارنامه سازمان تحقيقات، آموزش و ترويج کشور نشان مي دهد که طرح هاي پژوهشي کاربردي در مقايسه با طرح هاي پژوهشي بنيادي از درصد کمتري برخوردارند، زيرا تاکنون اغلب طرح هاي تحقيقاتي بر اساس نياز بنگاه هاي اقتصادي و توليدي سفارش داده نشده اند.


رئيس سازمان جهاد کشاورزي استان قزوین منصوب شد - 1393/9/26

به گزارش دهقان نيوز، طي حکمي از سوي محمود حجتي وزير جهاد کشاورزي، نيازعلي ابراهمي پاک به سمت رئيس سازمان جهاد کشاورزي استان قزوين منصوب شد.


پنجمین نمایشگاه بین المللی صنایع و ماشین آلات کشاورزی استان قزوین - 1393/9/24

پنجمین نمایشگاه بین المللی صنایع و ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها، آبیاری، آبرسانی و کشاورزی ارگانیک با حضور 70 مشارکت کننده از سه شنبه 18/9/93 لغایت جمعه 21/9/93 در محل نمایشگاه های بین المللی قزوین با حضور مدیر کل دفتر سیستم های نوین آبیاری و مقامات وزارت جهاد کشاورزی و دیگر مسئولین برگزار گردید.

جستجو
مقالات تخصصی
سنتر پیوت های مجهز به پنل خورشیدی

آبیاری درختان انگور

ساختار اسید آمینه و نقش آن در گیاهان و اثر آن در کودهای NPK

فواید اسید هیومیک در عملکرد گندم

زود بازده شدن توت فرنگی با استفاده از کود مگاهومات و لیکوفوس
شرکاء بنیز تجهیز

صفحه اصلی | درباره ما | خدمات طراحی و اجرا | تجهیزات کشاورزی | خدمات پس از فروش | پروژه های کشاورزی | لیست قیمت | تماس با بنیز تجهیز | نقشه سایت | سایت های مرتبط
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط کاسپید