صفحه اصلی درباره ما خدمات طراحی و اجرا خدمات پس از فروش پروژه ها لیست قیمت تماس با ما گالری همکاری با ما
صفحه اصلی

شرکت بنیز تجهیز

  
شركت بنيز تجهيز با بيش از يكدهه تجربه در صنعت آب و تامين تجهيزات بخش آب در صنايع نفت و گاز پتروشيمي و نيروگاهها و صنايع سنگين، با بهره گيرياز دانش و تجربه كسب شده در اين بخش و پشتوانه دو دهه مديران اين شركت در صنعت آبياري كشور، با طراحي و اجراي هزاران هكتار پروژه در استانهاي مختلف اكنون باهمكاري مستمر و ارتباط فني با نزديك به 15 شركت معتبر جهاني و ارتباط مستقيم بامراكز علمي ايران در بهره گيري از دانش روز جهاني مي تواند پاسخگوي نياز بخش بزرگي از كشور در طراحي، تامين تجهيزات و اجراي پروژه هاي آبياري بصورت EPC  باشد.

بنیز تجهیز با تجربیات گسترده و بعنوان نماینده معتبرترین شرکت های بین المللی در زمینه سیستم های نوین آبیاری و با دارا بودن بالاترین استانداردهای جهانی، قادر به تامین بخش بزرگی از نیاز بخش کشاورزی و فضای سبز به سیستم های آبیاری است.

بنیز تجهیز بعنوان تامین کننده تجهیزاتی مانند فیلتر و سیستم فیلتراسیون،شیر و شیر كنترلی، قطره چکان، لوله قطره چکاندار، نـوار آبیــاری، دستگاه هواشنـاسـی کشاورزی، اتومــاسیون، ماشین های آبیاری تمام مکانیزه توانسته گام های ارزشمندی را جهت بهینه سازی مصرف آب در بخش کشاورزی بعنوان بزرگترین مصرف کننده آب، دارد.

بنیز تجهیز با در نظر گرفتن مسائل کیفی، مجموعه ای را ایجاد نموده است تا مهندسان مشاور، طراحان، مجریان و کشاورزان محترم بتوانند به راحتی و با اطمینان خاطر تجهیزات مورد نیاز خود را از بهترین های جهانی انتخاب و در پروژه های خود بکار گیرند. 
در راستای دستیابی که راندمان بالای تولید محصولات کشاورزی امروزه توجه به تغذیه گیاهی بعنوان بخش جدایی ناپذیر از آبیاری مطرح است. 
 رزومه

بنیز تجهیز در راستای تکمیل خدمات خود توانسته با استفاده از دانش فنی شرکت های معتبر اروپایی و کارشناسان خبره داخلی به تولید کودهای ماکرو و میکرو با قابلیت استفاده در سیستم های آبیاری (کود آبیاری) و محلول پاشی بپردازد. کودهای تولیدی بنیز تجهیز پس از آزمایش طی چند سال در باغات و محصولات زراعی و انطباق بر شرایط آب و خاک ایران فرموله شده و از بالاترین راندمان بهره می برد.

بنیزتجهیز شامل واحدهای زیر می باشد
-
بازرگانی و فروش
-
طراحی
-
اجرا
-
خدمات پس از فروش
-
 تغذیه گیاهی بنیز تجهیز

  • مزرعه الگویی شرکت بنیز تجهیز (صفائی...
  • مزرعه الگویی شرکت بنیز تجهیز (صفائی...
  • مزرعه الگویی شرکت بنیز تجهیز (صفائی...
  • انجام پروژه های الگویی آبیاری زیرسط...
اخبار سایت
مسئوليت جديد به سازمان نظام مهندسي کشاورزي - 1393/11/8

هدف از اين اقدام ؛ اجراي اصل 44 قانون اساسي در زمينه برون سپاري امور به بخش خصوصي، افزايش کيفي نظارت و استفاده از امکانات بخش خصوصي مي باشد.


بگو مگو بين وزارت كشاورزي و صنعت - 1393/11/4

در حالي که دو روز پيش بگو مگوي وزارتخانه‌هاي صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزي درباره واردات شکرعلني شد، ديروز پرده ديگري از اين بگو مگوها اين بار برسر واردات برنج مطرح شد


دولت نگران کيفيت خدمات در بخش کشاورزي است / از ورود بخش خصوصي به کشاورزي استقبال مي كنيم - 1393/11/4

دولت بنايي بر محدود کردن بخش خصوصي در زمينه کشاورزي ندارد و از هرگونه فعاليت و ورود بخش‌هاي خصوصي در اين عرصه استقبال کرده و با آغوش باز پذيرا است. در حال حاضر عرصه براي تمام شرکت‌هاي خصوصي به منظور فعاليت باز است و دولت از توسعه بخش خصوصي در زمينه کشاورزي استقبال مي‌کند.


انتصاب در جهاد كشاورزي سيد مجيد موسوي رييس جهاد كشاورزي البرز شد - 1393/11/1

طي حكمي از سوي حجتي وزير جهاد کشاورزي از زحمات و تلاش هاي مسعود کريمي رئيس پيشين سازمان جهاد كشاورزي البرز تقدير و با حکمي از سوي وزير سيد مجيد موسوي به عنوان رئيس جديد سازمان جهاد کشاورزي استان البرز معرفي شد.


پنجمین نمایشگاه محصولات و فناوری کشاورزی گیاهی - 1393/10/30

پنجمین نمایشگاه محصولات و فناوری کشاورزی گیاهی در تاریخ 24- 27 دیماه 1393 واقع در نمایشگاه بین المللی تهران با حضور جمع کثیری از تولید کنندگان و وارد کنندگان محصولات کشاورزی و صنایع وابسته برگزار گردید

جستجو
مقالات تخصصی
سنتر پیوت های مجهز به پنل خورشیدی

آبیاری درختان انگور

ساختار اسید آمینه و نقش آن در گیاهان و اثر آن در کودهای NPK

فواید اسید هیومیک در عملکرد گندم

زود بازده شدن توت فرنگی با استفاده از کود مگاهومات و لیکوفوس
شرکاء بنیز تجهیز

صفحه اصلی | درباره ما | خدمات طراحی و اجرا | تجهیزات کشاورزی | خدمات پس از فروش | پروژه های کشاورزی | لیست قیمت | تماس با بنیز تجهیز | نقشه سایت | سایت های مرتبط
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط کاسپید