صفحه اصلی درباره ما خدمات طراحی و اجرا خدمات پس از فروش پروژه ها لیست قیمت تماس با ما گالری همکاری با ما
صفحه اصلی

شرکت بنیز تجهیز

  
شركت بنيز تجهيز با بيش از يكدهه تجربه در صنعت آب و تامين تجهيزات بخش آب در صنايع نفت و گاز پتروشيمي و نيروگاهها و صنايع سنگين، با بهره گيرياز دانش و تجربه كسب شده در اين بخش و پشتوانه دو دهه مديران اين شركت در صنعت آبياري كشور، با طراحي و اجراي هزاران هكتار پروژه در استانهاي مختلف اكنون باهمكاري مستمر و ارتباط فني با نزديك به 15 شركت معتبر جهاني و ارتباط مستقيم بامراكز علمي ايران در بهره گيري از دانش روز جهاني مي تواند پاسخگوي نياز بخش بزرگي از كشور در طراحي، تامين تجهيزات و اجراي پروژه هاي آبياري بصورت EPC  باشد.

بنیز تجهیز با تجربیات گسترده و بعنوان نماینده معتبرترین شرکت های بین المللی در زمینه سیستم های نوین آبیاری و با دارا بودن بالاترین استانداردهای جهانی، قادر به تامین بخش بزرگی از نیاز بخش کشاورزی و فضای سبز به سیستم های آبیاری است.

بنیز تجهیز بعنوان تامین کننده تجهیزاتی مانند فیلتر و سیستم فیلتراسیون،شیر و شیر كنترلی، قطره چکان، لوله قطره چکاندار، نـوار آبیــاری، دستگاه هواشنـاسـی کشاورزی، اتومــاسیون، ماشین های آبیاری تمام مکانیزه توانسته گام های ارزشمندی را جهت بهینه سازی مصرف آب در بخش کشاورزی بعنوان بزرگترین مصرف کننده آب، بردارد.

بنیز تجهیز با در نظر گرفتن مسائل کیفی، مجموعه ای را ایجاد نموده است تا مهندسان مشاور، طراحان، مجریان و کشاورزان محترم بتوانند به راحتی و با اطمینان خاطر تجهیزات مورد نیاز خود را از بهترین های جهانی انتخاب و در پروژه های خود بکار گیرند. 
در راستای دستیابی که راندمان بالای تولید محصولات کشاورزی امروزه توجه به تغذیه گیاهی بعنوان بخش جدایی ناپذیر از آبیاری مطرح است. 
 رزومه

بنیز تجهیز در راستای تکمیل خدمات خود توانسته با استفاده از دانش فنی شرکت های معتبر اروپایی و کارشناسان خبره داخلی به تولید کودهای ماکرو و میکرو با قابلیت استفاده در سیستم های آبیاری (کود آبیاری) و محلول پاشی بپردازد. کودهای تولیدی بنیز تجهیز پس از آزمایش طی چند سال در باغات و محصولات زراعی و انطباق بر شرایط آب و خاک ایران فرموله شده و از بالاترین راندمان بهره می برد.

بنیزتجهیز شامل واحدهای زیر می باشد
-
بازرگانی و فروش
-
طراحی
-
اجرا
-
خدمات پس از فروش
-
 تغذیه گیاهی بنیز تجهیز

  • مزرعه الگویی شرکت بنیز تجهیز (صفائی...
  • مزرعه الگویی شرکت بنیز تجهیز (صفائی...
  • مزرعه الگویی شرکت بنیز تجهیز (صفائی...
  • انجام پروژه های الگویی آبیاری زیرسط...
اخبار سایت
در همه جاي دنيا كشاورزان قشر مرفه هستند / كشاورزي مشكل دارد ! / كشاورزان نبايد ضرر كنند - 1394/1/6

دولت بايد براي كشاورزي به اعتبار و جايگاه ويژه‌اي در نظر بگيرند تا كشاورزي به صرفه باشد. عوامل مختلف بايد طوري مديريت شوند كه كشت محصولات مختلف براي كشاورز فايده داشته باشد البته اين مسئله را بايد در نظر بگيريم بحران‌ها و شرايط آب و هوايي خسارات زيادي را به كشاورزان وارد مي‌كند.


برگزاری سمینار آموزشی آبیاری قطره ای زیر سطحی در قزوین - 1393/12/18

سمینار آموزشی آبیاری قطره ای زیر سطحی با هدف آشنایی بیشتر کارشناسان و باغداران با تکنیک های نو در سیستم های نوین آبیاری تحت فشار جهت بهینه سازی مصرف آب و انرژی توسط شرکت بنیز تجهیز و حمایت سازمان جهاد کشاورزی قزوین مورخ 13/12/93 در این استان برگزار شد.


وزارت نيرو بدنبال تعطيلي کشاورزي نيست / ما نمي گوييم کشاورز کمتر بکارد / ما بر اصلاح الگوي کشت تأکيد داريم - 1393/12/12

دهقان نيوز / برخي اظهار نظرها و موضع گيري‌ها کمي عجولانه و از روي کم‌اطلاعي است که اميدواريم بتوانيم با تعامل يک‌پارچه‌اي که بين دولت و مجلس شوراي اسلامي براي نجات کشور از تأثيرات سوء بحران آبي شکل گرفته، به اصلاح رويه مصرف آب در کشور سرعت دهيم


بارندگی در استان‌های تولیدکننده گندم بهتر از سال قبل است/ دو توصیه به کشاورزان - 1393/12/11

مشاور وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه سطح زیر کشت گندم در سال جاری 6.2 میلیون هکتار است، گفت: کشاورزان در این فصل با علف‌های هرز و سن گندم مبارزه کرده و در رطوبت و بارندگی از کود استفاده کنند.


خبرهاي خوب رييس مکانيزاسيون کشاورزي براي کشاورزان - 1393/12/9

رئيس مرکز توسعه مکانيزاسيون کشاورزي از اختصاص 30 درصدي مشوق‌هاي دولتي براي ورود به ماشين‌آلات نوين به بخش اشاره کرد و يادآور شد: بهره‌برداراني که متقاضي استفاده از فناوري‌هاي نوين در بخش کشاورزي باشند، تا سقف 30 درصد از مشوق‌هاي دولتي بهره‌مند مي‌شوند و مابقي آن نيز در قالب تسهيلات قابل ارائه است.

جستجو
مقالات تخصصی
سنتر پیوت های مجهز به پنل خورشیدی

آبیاری درختان انگور

ساختار اسید آمینه و نقش آن در گیاهان و اثر آن در کودهای NPK

فواید اسید هیومیک در عملکرد گندم

زود بازده شدن توت فرنگی با استفاده از کود مگاهومات و لیکوفوس
شرکاء بنیز تجهیز

صفحه اصلی | درباره ما | خدمات طراحی و اجرا | تجهیزات کشاورزی | خدمات پس از فروش | پروژه های کشاورزی | لیست قیمت | تماس با بنیز تجهیز | نقشه سایت | سایت های مرتبط
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط کاسپید