صفحه اصلی درباره ما خدمات طراحی و اجرا خدمات پس از فروش پروژه ها لیست قیمت تماس با ما گالری همکاری با ما
صفحه اصلی

شرکت بنیز تجهیز

 

شركت بنيز تجهيز
با بيش از يكدهه تجربه در صنعت آب و تامين تجهيزات بخش آب در صنايع نفت و گاز پتروشيمي و نيروگاهها و صنايع سنگين، با بهره گيرياز دانش و تجربه كسب شده در اين بخش و پشتوانه دو دهه مديران اين شركت در صنعت آبياري كشور، با طراحي و اجراي هزاران هكتار پروژه در استانهاي مختلف اكنون باهمكاري مستمر و ارتباط فني با نزديك به 15 شركت معتبر جهاني و ارتباط مستقيم بامراكز علمي ايران در بهره گيري از دانش روز جهاني مي تواند پاسخگوي نياز بخش بزرگي از كشور در طراحي، تامين تجهيزات و اجراي پروژه هاي آبياري بصورت EPC  باشد.

بنیز تجهیز با تجربیات گسترده و بعنوان نماینده معتبرترین شرکت های بین المللی در زمینه سیستم های نوین آبیاری و با دارا بودن بالاترین استانداردهای جهانی، قادر به تامین بخش بزرگی از نیاز بخش کشاورزی و فضای سبز به سیستم های آبیاری است.

بنیز تجهیز بعنوان تامین کننده تجهیزاتی مانند فیلتر و سیستم فیلتراسیون،شیر و شیر كنترلی، قطره چکان، لوله قطره چکاندار، نـوار آبیــاری، دستگاه هواشنـاسـی کشاورزی، اتومــاسیون، ماشین های آبیاری تمام مکانیزه توانسته گام های ارزشمندی را جهت بهینه سازی مصرف آب در بخش کشاورزی بعنوان بزرگترین مصرف کننده آب، بردارد.

بنیز تجهیز با در نظر گرفتن مسائل کیفی، مجموعه ای را ایجاد نموده است تا مهندسان مشاور، طراحان، مجریان و کشاورزان محترم بتوانند به راحتی و با اطمینان خاطر تجهیزات مورد نیاز خود را از بهترین های جهانی انتخاب و در پروژه های خود بکار گیرند. 
در راستای دستیابی که راندمان بالای تولید محصولات کشاورزی امروزه توجه به تغذیه گیاهی بعنوان بخش جدایی ناپذیر از آبیاری مطرح است. 
 رزومه

بنیز تجهیز در راستای تکمیل خدمات خود توانسته با استفاده از دانش فنی شرکت های معتبر اروپایی و کارشناسان خبره داخلی به تولید کودهای ماکرو و میکرو با قابلیت استفاده در سیستم های آبیاری (کود آبیاری) و محلول پاشی بپردازد. کودهای تولیدی بنیز تجهیز پس از آزمایش طی چند سال در باغات و محصولات زراعی و انطباق بر شرایط آب و خاک ایران فرموله شده و از بالاترین راندمان بهره می برد.

بنیزتجهیز شامل واحدهای زیر می باشد
-
بازرگانی و فروش
-
طراحی
-
اجرا
-
خدمات پس از فروش
-
 تغذیه گیاهی بنیز تجهیز

  • پروژه های بنیز تجهیز
اخبار سایت
نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و نهاده های کشاورزی تبریز-1395 - 1395/4/26

نمایشگاه بین¬المللی ماشین آلات، ادوات، محصولات و فناوری کشاورزی، گیاهی، ارگانیک، نهاده ها، کود، سموم و صنایع وابسته ایران- تبریز عصر روز سه ¬شنبه مورخ 22/04/95 در محل دائمی نمایشگاه¬های بین المللی تبریز با حضور بیش از 20 شرکت تولید کننده¬ی داخلی ، نمایندگان شرکتهای تولید کننده¬ی خارجی و فعالان این عرصه گشایش یافت.


1.5 میلیون هکتار زمین کشاورزی به سیستم ابیاری تحت فشار مجهز شد - 1395/4/24

بیش از یک میلیون و 514 هزار هکتار زمین کشاورزی از آغاز اجرای طرح آبیاری تحت فشار در کشور تا اردیبهشت ماه امسال به سیستم آبیاری تحت فشار مجهز شده است.


روش جدید برای تشخیص میوه های نارس - 1395/4/10

محققان مؤسسه علوم کشاورزی و غذای دانشگاه فلوریدا روش جدیدی ارائه کرده اند که به کمک آن می توان83 درصد از میوه های نارس مرکبات را تشخیص داد. این روش به تولید کنندگان مرکبات در به کاربردن کود و آب در محل و زمان مناسب و همچنین صرفه جویی در هزینه نیروی کار کمک خواهد کرد.


هزار هکتار زمین کشاورزی امسال به سامانه نوین آبیاری مجهز می شود - 1395/3/27

معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: در صورت اختصاص 100 درصدی اعتبارات، امسال سیستم های آبیاری تحت فشار و کم فشار در سطح 250 هزار هکتار در اراضی کشاورزی اجرا می شود.


هشتمین نمایشگاه بین المللی صنایع و ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها، آبیاری و آبرسانی ارومیه-1395 - 1395/2/28

این نمایشگاه مورخ 22 لغایت 25 اردیبهشت ماه سال جاری در ارومیه با هدف استفاده بهینه از آب برای تولید محصولات کشاورزی در راستای احیای دریاچه ارومیه که از سیاست های دولت تدبیر و امید ست، برگزار گردید...

جستجو
مقالات تخصصی
پیش بنی فائو از وضعیت غلات جهان در سال 16- 2015

آبیاری قطره ای زیر سطحی درکشت های یونجه، ذرت، گندم و جو

ارزیابی کیفیت آب در آبیاری قطره ای زیرسطحی

آبیاری قطره ای زیرسطحی برای گیاه ذرت

نکاتی درباره آبیاری قطره ایی زیر سطحی
شرکاء بنیز تجهیز

صفحه اصلی | درباره ما | خدمات طراحی و اجرا | تجهیزات کشاورزی | خدمات پس از فروش | پروژه های کشاورزی | لیست قیمت | تماس با بنیز تجهیز | نقشه سایت | سایت های مرتبط
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط کاسپید