صفحه اصلی درباره ما خدمات طراحی و اجرا خدمات پس از فروش پروژه ها لیست قیمت تماس با ما گالری همکاری با ما
صفحه اصلی

شرکت بنیز تجهیز

 

شركت بنيز تجهيز
با بيش از يكدهه تجربه در صنعت آب و تامين تجهيزات بخش آب در صنايع نفت و گاز پتروشيمي و نيروگاهها و صنايع سنگين، با بهره گيرياز دانش و تجربه كسب شده در اين بخش و پشتوانه دو دهه مديران اين شركت در صنعت آبياري كشور، با طراحي و اجراي هزاران هكتار پروژه در استانهاي مختلف اكنون باهمكاري مستمر و ارتباط فني با نزديك به 15 شركت معتبر جهاني و ارتباط مستقيم بامراكز علمي ايران در بهره گيري از دانش روز جهاني مي تواند پاسخگوي نياز بخش بزرگي از كشور در طراحي، تامين تجهيزات و اجراي پروژه هاي آبياري بصورت EPC  باشد.

بنیز تجهیز با تجربیات گسترده و بعنوان نماینده معتبرترین شرکت های بین المللی در زمینه سیستم های نوین آبیاری و با دارا بودن بالاترین استانداردهای جهانی، قادر به تامین بخش بزرگی از نیاز بخش کشاورزی و فضای سبز به سیستم های آبیاری است.

بنیز تجهیز بعنوان تامین کننده تجهیزاتی مانند فیلتر و سیستم فیلتراسیون،شیر و شیر كنترلی، قطره چکان، لوله قطره چکاندار، نـوار آبیــاری، دستگاه هواشنـاسـی کشاورزی، اتومــاسیون، ماشین های آبیاری تمام مکانیزه توانسته گام های ارزشمندی را جهت بهینه سازی مصرف آب در بخش کشاورزی بعنوان بزرگترین مصرف کننده آب، بردارد.

بنیز تجهیز با در نظر گرفتن مسائل کیفی، مجموعه ای را ایجاد نموده است تا مهندسان مشاور، طراحان، مجریان و کشاورزان محترم بتوانند به راحتی و با اطمینان خاطر تجهیزات مورد نیاز خود را از بهترین های جهانی انتخاب و در پروژه های خود بکار گیرند. 
در راستای دستیابی که راندمان بالای تولید محصولات کشاورزی امروزه توجه به تغذیه گیاهی بعنوان بخش جدایی ناپذیر از آبیاری مطرح است. 
 رزومه

بنیز تجهیز در راستای تکمیل خدمات خود توانسته با استفاده از دانش فنی شرکت های معتبر اروپایی و کارشناسان خبره داخلی به تولید کودهای ماکرو و میکرو با قابلیت استفاده در سیستم های آبیاری (کود آبیاری) و محلول پاشی بپردازد. کودهای تولیدی بنیز تجهیز پس از آزمایش طی چند سال در باغات و محصولات زراعی و انطباق بر شرایط آب و خاک ایران فرموله شده و از بالاترین راندمان بهره می برد.

بنیزتجهیز شامل واحدهای زیر می باشد
-
بازرگانی و فروش
-
طراحی
-
اجرا
-
خدمات پس از فروش
-
 تغذیه گیاهی بنیز تجهیز

  • پروژه های بنیز تجهیز
اخبار سایت
برداشت اولین جشنواره برداشت پسته در استان قم - 1395/6/31

اولین جشن برداشت پسته در استان قم در تاریخ 28/06/95 و با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی جناب آقای مهندس طهماسبی، استاندار قم و رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم برگزار گردید.


مراسم افتتاحیه پروژه 38 هکتاری آبیاری قطره ای و نواری روستای محمود آباد کردها - 1395/6/11

مراسم افتتاحیه پروژه 38 هکتاری آبیاری قطره ای و نواری در تاریخ 95/06/04در روستای محمود آباد کردها با حضور مقامات برجسته استان سمنان برگزار گردید


جلسه هم اندیشی با اعضاء کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی استان قم - 1395/6/8

جلسه هم اندیشی با اعضاء کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی استان قم ارائه تکنولوژی های نوین آبیاری در جهت افزایش بهره وری از آب


برگزاری کارگاه آشنایی با سیستم های نوین آبیاری میکرو و کودآبیاری در شهرستان زنجان - 1395/6/3

شرکت بنیز تجهیز روز سه شنبه مورخ 02/06/1395 کارگاه آموزشی با عنوان، آشنایی با سیستم های نوین آبیاری میکرو و کود آبیاری در شهرستان زنجان را برگزار نمود.


برگزاری کارگاه آموزشی –ترویجی بهینه سازی مصرف آب کشاورزی استان قم - 1395/5/16

شرکت بنیز تجهیز روز پنجشنبه مورخ 14/05/1395 کارگاه آموزشی پیرامون آبیاری قطره ای زیر سطحی را با همکاری شرکت سهامی آب منطقه ای استان قم برگزار نمود.

جستجو
مقالات تخصصی
نقش سلیسیم در گیاه

آبیاری قطره ای زیر سطحی در باغات سیب

آبیاری قطره ای زیر سطحی در باغات پسته

آبیاری قطره ای زیر سطحی در کشت گندم

پیش بنی فائو از وضعیت غلات جهان در سال 16- 2015
شرکاء بنیز تجهیز

صفحه اصلی | درباره ما | خدمات طراحی و اجرا | تجهیزات کشاورزی | خدمات پس از فروش | پروژه های کشاورزی | لیست قیمت | تماس با بنیز تجهیز | نقشه سایت | سایت های مرتبط
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط کاسپید