صفحه اصلی درباره ما خدمات طراحی و اجرا خدمات پس از فروش پروژه ها لیست قیمت تماس با ما گالری همکاری با ما
صفحه اصلی

شرکت بنیز تجهیز

 

شركت بنيز تجهيز
با بيش از يكدهه تجربه در صنعت آب و تامين تجهيزات بخش آب در صنايع نفت و گاز پتروشيمي و نيروگاهها و صنايع سنگين، با بهره گيرياز دانش و تجربه كسب شده در اين بخش و پشتوانه دو دهه مديران اين شركت در صنعت آبياري كشور، با طراحي و اجراي هزاران هكتار پروژه در استانهاي مختلف اكنون باهمكاري مستمر و ارتباط فني با نزديك به 15 شركت معتبر جهاني و ارتباط مستقيم بامراكز علمي ايران در بهره گيري از دانش روز جهاني مي تواند پاسخگوي نياز بخش بزرگي از كشور در طراحي، تامين تجهيزات و اجراي پروژه هاي آبياري بصورت EPC  باشد.

بنیز تجهیز با تجربیات گسترده و بعنوان نماینده معتبرترین شرکت های بین المللی در زمینه سیستم های نوین آبیاری و با دارا بودن بالاترین استانداردهای جهانی، قادر به تامین بخش بزرگی از نیاز بخش کشاورزی و فضای سبز به سیستم های آبیاری است.

بنیز تجهیز بعنوان تامین کننده تجهیزاتی مانند فیلتر و سیستم فیلتراسیون،شیر و شیر كنترلی، قطره چکان، لوله قطره چکاندار، نـوار آبیــاری، دستگاه هواشنـاسـی کشاورزی، اتومــاسیون، ماشین های آبیاری تمام مکانیزه توانسته گام های ارزشمندی را جهت بهینه سازی مصرف آب در بخش کشاورزی بعنوان بزرگترین مصرف کننده آب، بردارد.

بنیز تجهیز با در نظر گرفتن مسائل کیفی، مجموعه ای را ایجاد نموده است تا مهندسان مشاور، طراحان، مجریان و کشاورزان محترم بتوانند به راحتی و با اطمینان خاطر تجهیزات مورد نیاز خود را از بهترین های جهانی انتخاب و در پروژه های خود بکار گیرند. 
در راستای دستیابی که راندمان بالای تولید محصولات کشاورزی امروزه توجه به تغذیه گیاهی بعنوان بخش جدایی ناپذیر از آبیاری مطرح است. 
 رزومه

بنیز تجهیز در راستای تکمیل خدمات خود توانسته با استفاده از دانش فنی شرکت های معتبر اروپایی و کارشناسان خبره داخلی به تولید کودهای ماکرو و میکرو با قابلیت استفاده در سیستم های آبیاری (کود آبیاری) و محلول پاشی بپردازد. کودهای تولیدی بنیز تجهیز پس از آزمایش طی چند سال در باغات و محصولات زراعی و انطباق بر شرایط آب و خاک ایران فرموله شده و از بالاترین راندمان بهره می برد.

بنیزتجهیز شامل واحدهای زیر می باشد
-
بازرگانی و فروش
-
طراحی
-
اجرا
-
خدمات پس از فروش
-
 تغذیه گیاهی بنیز تجهیز

  • پروژه های بنیز تجهیز
اخبار سایت
هشتمین نمایشگاه بین المللی صنایع و ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها، آبیاری و آبرسانی ارومیه-1395 - 1395/2/28

این نمایشگاه مورخ 22 لغایت 25 اردیبهشت ماه سال جاری در ارومیه با هدف استفاده بهینه از آب برای تولید محصولات کشاورزی در راستای احیای دریاچه ارومیه که از سیاست های دولت تدبیر و امید ست، برگزار گردید...


سمینار آموزشی تغذیه و آبیاری قطره ای زیرسطحی پسته دامغان - 1395/2/21

سمینار آموزشی تغذیه گیاهی و آبیاری قطره ای زیر سطحی پسته با تلاش و پیگیری انجمن پسته دامغان و همکاری مدیریت جهادکشاورزی دامغان در سالن اجتماعات اداره بهزیستی دامغان برگزار گردید.


یازدهمین نمایشگاه ماشین آلات، نهاده ها و مکانیزاسیون مشهد1394 - 1394/12/5

یازدهمین نمایشگاه ماشین آلات، نهاده ها و مکانیزاسیون، همچنین چهارمین نمایشگاه تخصصی سیستمهای آبیاری از 29 بهمن لغایت 2 اسفند ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاههای مشهد برگزار گردید.


جلسه بررسی برپایی نمایشگاه تخصصی صنعت آبیاری تحت فشار برگزار شد - 1394/11/28

نخستین جلسه بررسی برپایی نمایشگاه تخصصی صنعت آبیاری تحت فشار، 18 بهمن ماه در محل انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن برگزار شد.


اولین کارگاه آموزشی آبیاری قطره ای نوار تیپ و تغذیه گیاهی کرمانشاه - 1394/11/14

اولین کارگاه آموزشی با موضوع آبیاری قطره ای نوار تیپ و تغذیه گیاهی گوجه فرنگی مورخ 12/11/94 در کرمانشاه برگزار گردید .

جستجو
مقالات تخصصی
آبیاری قطره ای زیر سطحی درکشت های یونجه، ذرت، گندم و جو

ارزیابی کیفیت آب در آبیاری قطره ای زیرسطحی

آبیاری قطره ای زیرسطحی برای گیاه ذرت

نکاتی درباره آبیاری قطره ایی زیر سطحی

دستور العمل استفاده از ونتوری
شرکاء بنیز تجهیز

صفحه اصلی | درباره ما | خدمات طراحی و اجرا | تجهیزات کشاورزی | خدمات پس از فروش | پروژه های کشاورزی | لیست قیمت | تماس با بنیز تجهیز | نقشه سایت | سایت های مرتبط
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط کاسپید