صفحه اصلی درباره ما خدمات طراحی و اجرا خدمات پس از فروش پروژه ها لیست قیمت تماس با ما گالری همکاری با ما
صفحه اصلی

شرکت بنیز تجهیز

 

شركت بنيز تجهيز
با بيش از يكدهه تجربه در صنعت آب و تامين تجهيزات بخش آب در صنايع نفت و گاز پتروشيمي و نيروگاهها و صنايع سنگين، با بهره گيرياز دانش و تجربه كسب شده در اين بخش و پشتوانه دو دهه مديران اين شركت در صنعت آبياري كشور، با طراحي و اجراي هزاران هكتار پروژه در استانهاي مختلف اكنون باهمكاري مستمر و ارتباط فني با نزديك به 15 شركت معتبر جهاني و ارتباط مستقيم بامراكز علمي ايران در بهره گيري از دانش روز جهاني مي تواند پاسخگوي نياز بخش بزرگي از كشور در طراحي، تامين تجهيزات و اجراي پروژه هاي آبياري بصورت EPC  باشد.

بنیز تجهیز با تجربیات گسترده و بعنوان نماینده معتبرترین شرکت های بین المللی در زمینه سیستم های نوین آبیاری و با دارا بودن بالاترین استانداردهای جهانی، قادر به تامین بخش بزرگی از نیاز بخش کشاورزی و فضای سبز به سیستم های آبیاری است.

بنیز تجهیز بعنوان تامین کننده تجهیزاتی مانند فیلتر و سیستم فیلتراسیون،شیر و شیر كنترلی، قطره چکان، لوله قطره چکاندار، نـوار آبیــاری، دستگاه هواشنـاسـی کشاورزی، اتومــاسیون، ماشین های آبیاری تمام مکانیزه توانسته گام های ارزشمندی را جهت بهینه سازی مصرف آب در بخش کشاورزی بعنوان بزرگترین مصرف کننده آب، بردارد.

بنیز تجهیز با در نظر گرفتن مسائل کیفی، مجموعه ای را ایجاد نموده است تا مهندسان مشاور، طراحان، مجریان و کشاورزان محترم بتوانند به راحتی و با اطمینان خاطر تجهیزات مورد نیاز خود را از بهترین های جهانی انتخاب و در پروژه های خود بکار گیرند. 
در راستای دستیابی که راندمان بالای تولید محصولات کشاورزی امروزه توجه به تغذیه گیاهی بعنوان بخش جدایی ناپذیر از آبیاری مطرح است. 
 رزومه

بنیز تجهیز در راستای تکمیل خدمات خود توانسته با استفاده از دانش فنی شرکت های معتبر اروپایی و کارشناسان خبره داخلی به تولید کودهای ماکرو و میکرو با قابلیت استفاده در سیستم های آبیاری (کود آبیاری) و محلول پاشی بپردازد. کودهای تولیدی بنیز تجهیز پس از آزمایش طی چند سال در باغات و محصولات زراعی و انطباق بر شرایط آب و خاک ایران فرموله شده و از بالاترین راندمان بهره می برد.

بنیزتجهیز شامل واحدهای زیر می باشد
-
بازرگانی و فروش
-
طراحی
-
اجرا
-
خدمات پس از فروش
-
 تغذیه گیاهی بنیز تجهیز

  • پروژه های بنیز تجهیز
اخبار سایت
کم آبي حاصل سوءمديريت‌ است / مي‌توان در چهار فصل کشور کشاورزي کرد - 1394/4/15

سوء مديريت در حوزه آب و کشاورزي موجب شده تا در فصل پر باران غرق آبي داشته و درفصل کم باران با خشکسالي مواجه شويم. اگر آب درست مديريت شود، يعني در فصل پرباران آب را ذخيره و کنترل کنيم تا در فصل کم باران که ماندآبي براي کشت نداريم از آن استفاده کنيم زمين‌هاي کشاورزي قابليت کشت را پيدا خواهد کرد؛ به طوري که مي‌توان در چهار فصل کشور کشاورزي کرد.


پایگاه الکترونیکی ثبت مواد کودی راه اندازی شد - 1394/4/7

تهران - ایرنا - رئیس موسسه تحقیقات خاک و آب وزارت جهادکشاورزی از راه اندازی پایگاه الکترونیکی برای ثبت نام متقاضیان اخذ شماره ثبت مواد کودی خبرداد.


دولت برای تجهیز باغات چای به آبیاری تحت فشار تسهیلات می پردازد - 1394/3/31

محمدولی روزبهان روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: اعتباراتی درقالب تسهیلات یارانه ای ازسوی دولت برای پرداخت طرح های آبیاری تحت فشار در نظر گرفته شده و درصورتی که چند باغدار با هم همکاری کنند، می توانند از این تسهیلات برای تجهیز باغات چای به سامانه آبیاری تحت فشار بهره مند شوند.


کم آبی به کشاورزی خوزستان ضربه زده است - 1394/3/30

رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: در سال زراعی گذشته در بخش کشاورزی استان با کم آبی مواجه شدیم و این مساله بزرگترین ضربه اقتصادی را به این بخش وارد کرد.


اختصاص 1550 میلیارد تومان برای توسعه مکانیزاسیون کشاورزی - 1394/3/25

رئیس توسعه مکانیزاسیون وزارت جهاد کشاورزی گفت: طی دو سال گذشته بیش از 1550 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه بخش مکانیزاسیون کشاورزی هزینه شده است.

جستجو
مقالات تخصصی
دستور العمل استفاده از ونتوری

روش نمونه برداری از خاک و برگ

سنتر پیوت های مجهز به پنل خورشیدی

آبیاری درختان انگور

ساختار اسید آمینه و نقش آن در گیاهان و اثر آن در کودهای NPK
شرکاء بنیز تجهیز

صفحه اصلی | درباره ما | خدمات طراحی و اجرا | تجهیزات کشاورزی | خدمات پس از فروش | پروژه های کشاورزی | لیست قیمت | تماس با بنیز تجهیز | نقشه سایت | سایت های مرتبط
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط کاسپید