تاریخچه شرکت

#

شرکت بنیز تجهیز با بیش از دو دهه تجربه در صنعت آب و تامین تجهیزات آبیاری و کشاورزی هوشمند، به پشتوانه دانش و تجربه کسب شده مدیران این شرکت در صنعت آبیاری کشور، با طراحی و اجرای هزاران هکتار پروژه در استانهای مختلف اکنون با همکاری مستمر و ارتباط فنی با 15 شرکت معتبر جهانی و ارتباط مستقیم بامراکز علمی ایران در بهره گیری از دانش روز جهانی می تواند پاسخگوی نیاز بخش بزرگی از کشور در طراحی، تامین تجهیزات و اجرای پروژه های آبیاری بصورت EPC باشد.

بنیز تجهیز بعنوان نماینده انحصاری معتبرترین شرکت های بین المللی در زمینه سیستم های نوین آبیاری و بواسطه دارا بودن بالاترین استانداردهای جهانی، قادر به تامین بخش بزرگی از نیاز  کشاورزی و فضای سبز به سیستم های آبیاری است. بنیز تجهیز بعنوان تامین کننده تجهیزاتی مانند سیستم فیلتراسیون، شیرآلات صنعتی و کشاورزی، قطره چکان، لوله قطره چکاندار، نـوار آبیــاری، دستگاه هواشنـاسـی کشاورزی، اتومــاسیون و ماشین های آبیاری تمام مکانیزه توانسته گام های ارزشمندی در جهت بهینه سازی مصرف آب در بخش کشاورزی بعنوان بزرگترین مصرف کننده آب، بردارد. بنیز تجهیز با در نظر گرفتن مسائل کیفی، مجموعه ای را ایجاد نموده است تا مهندسین مشاور، طراحان، مجریان و کشاورزان محترم بتوانند به راحتی و با اطمینان خاطر تجهیزات مورد نیاز خود را از بهترین های جهانی انتخاب و در پروژه های خود بکار گیرند.

در این اثنا توجه به تغذیه گیاهی نیز بعنوان بخش جدایی ناپذیری از آبیاری در راستای دستیابی به راندمان بالای تولید محصولات کشاورزی مطرح میباشد.
بنیز تجهیز حول تکمیل خدمات خود توانسته با استفاده از دانش فنی شرکت های معتبر اروپایی و کارشناسان خبره داخلی به تولید کودهای ماکرو و میکرو با قابلیت استفاده در سیستم های آبیاری (کود آبیاری) و محلول پاشی بپردازد. کودهای تولیدی بنیز تجهیز پس از آزمایش طی چند سال در باغات الگویی، محصولات زراعی و انطباق بر شرایط آب و خاک ایران فرموله شده و از بالاترین راندمان بهره می برد.